© 2017 created with webwavecms.com

Administratorem państwa danych osobowych jest Ewa M. Wywiał Neurologiczna Praktyka Lekarska. 

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: rodo@3mcl.pl

lek. med. specjalista neurolog Ewa Wywiał

 

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie, Kierownik Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, specjalista neurolog z ponad 28-letnim doświadczeniem w leczeniu kompleksowych schorzeń neurologicznych.

Chcesz umówić wizytę?

 

Poniedziałek - Piątek

16:00 - 22:00

email: rejestracja@3mcl.pl

Witam w mojej neurologicznej praktyce lekarskiej!

 

Jestem absolwentką Krakowskiej Akademii Medycznej, rocznik 1991. W trakcie wieloletniej kariery zawodowej uzyskałam I stopień specjalizacji (1997) oraz II stopień specjalizacji w dziedzinie Neurologii (2004). Od ponad 28 lat spełniam się zawodowo będąc najpierw lekarzem stażystą, lekarzem specjalistą, zastępcą Ordynatora i od ponad 6 lat Kierownikiem Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie oraz Zastępcą Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Krakowie.  Łącząc doświadczenie pracy w publicznym zakładzie opieki zdrowotnej z pasją pomagania innym, zapewniam również specjalistyczną opiekę medyczną pacjentom mojej praktyki w ramach prowadzonego gabinetu Neurologicznej Praktyki Lekarskiej przy ulicy Karmelickiej 46 w Krakowie.

 

Specjalizuję się w złożonych schorzeniach ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego, w szczególności w leczeniu:

 

  • chorób naczyń mózgu (udary niedokrwienne i udary krwotoczne) i ich następstw;
  • choroby Parkinsona;
  • epilepsji;
  • zespołu Guillaina-Barrego;
  • stwardnienia rozsianego;
  • przewlekłych i nawracających bólów głowy;
  • bólów kręgosłupa;
  • otępienia;
  • polineuropatii;
  • innych

 

Prywatnie, jestem szczęśliwym człowiekiem, żoną i matką. Kocham dobrą literaturę i podróże w gronie przyjaciół. Zaprzyjaźniłam się z ludźmi na wielu kontynentach, przemierzając góry, pustynie, busz i lasy tropikalne od Azji Centralnej przez pustynie Mauretanii, Algierii i Libii, granice Konga, Ugandy, Zambii aż po południowe krańce tego kontynentu. W ramach moich wyjazdów pełniłam często rolę lekarza wyprawy, wspierając zarówno uczestników jak i osoby w potrzebie, spotkane w odległych zakątkach naszego globu.

 

Moja pasją jest pomaganie innym w trudnych dla nich chwilach choroby i zwątpienia, niosąc profesjonalną pomoc, wsparcie i właściwą terapię. Przychodząc z problemem możecie zawsze liczyć na moją profesjonalną pomoc oraz cierpliwość i zrozumienie. Zapraszam do kontaktu i wizyty w gabinecie!

 

Ewa Wywiał

Neurologiczna Praktyka Lekarska

Ewa M. Wywiał

Umów